Wyślij wiadomość
Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd
E-mail konjac@yizhikonjac.com TEL: 86--13647273770
Dom
Dom
>
Aktualności
>
Wiadomości firmowe nt Z czego jest zrobiony proszek konjac?
Wydarzenia
ZOSTAW WIADOMOŚĆ

Z czego jest zrobiony proszek konjac?

2023-12-05

Najświeższe informacje o firmie Z czego jest zrobiony proszek konjac?

Z czego jest zrobiony proszek konjac?

 

Proszek konjac, znany również jako konjac glukomannan, pochodzi z korzenia rośliny konjac, która pochodzi z Azji Południowo-Wschodniej.Roślina konjac ma skrobionośny korm, który jest rodzajem podziemnego bulwy.Proszek z konjaka.

 

Proces wytwarzania proszku konjac obejmuje kilka etapów: najpierw zbierane, a następnie łuszczone, aby usunąć zewnętrzną skórę.Po suszeniu, kawałki konjacu są mielone na drobny proszek, który jest proszkiem konjacu, który jest powszechnie stosowany w różnych produktach spożywczych i jako suplement diety.

 

Glucomannan to rozpuszczalny w wodzie polisacharyd znany ze swojej wysokiej lepkości i zdolności do wchłaniania wody.To właśnie ta wyjątkowa właściwość sprawia, że proszek konjac jest popularnym składnikiem w różnych produktach spożywczych, w tym jako zagęszczacz, żelownik i stabilizator.

 

Proszek konjac jest często stosowany jako składnik w nisko kalorycznych i nisko węglowodanowych produktach spożywczych ze względu na wysoką zawartość błonnika i minimalną wartość kaloryczną.Znany jest również z potencjalnych korzyści zdrowotnych, takie jak promowanie sytości, pomoc w utracie wagi i poprawa zdrowia układu trawiennego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W KAŻDEJ CHWILI

86--13647273770
No.438 Changyang Road, strefa rozwoju gospodarczego, Changyang 443502, prowincja Hubei, Chiny
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas