Wyślij wiadomość
Hubei Yizhi Konjac Biotechnology Co., Ltd
E-mail konjac@yizhikonjac.com TEL: 86--13647273770
Dom
Dom
>
Aktualności
>
Wiadomości firmowe nt mąka z konjaka jest stosowana w produktach mięsnych
Wydarzenia
ZOSTAW WIADOMOŚĆ

mąka z konjaka jest stosowana w produktach mięsnych

2024-04-22

Najświeższe informacje o firmie mąka z konjaka jest stosowana w produktach mięsnych

mąka konjac to rozpuszczalny w wodzie polisacharyd wydobywany z korzeni rośliny konjac (powszechnie znanej jako bulwy konjac) i jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym.Jego stosowanie w produktach mięsnych wynika głównie z jego wielu korzystnych funkcjiOto niektóre powszechne zastosowania mąki konjac w produktach mięsnych:

najnowsze wiadomości o firmie mąka z konjaka jest stosowana w produktach mięsnych  0

1. Poprawa konjaków: mąka konjaków może poprawić teksturę produktów mięsnych, czyniąc je miększymi i gładszymi.wzmocnienie elastyczności produktu i poczucia w ustach.

2. Włókno zatrzymanie: mąka konjac ma silną zdolność do zatrzymywania wody, pomagając produktom mięsnym zachować wilgoć i zapobiegać wyschnięciu z powodu utraty wilgoci.Ta retencja wody może zwiększyć wagę produktów mięsnych, zwiększając w ten sposób ich wartość gospodarczą.

3Redukcja tłuszczu: Ponieważ mąka konjac jest składnikiem o niskiej zawartości kalorii, może służyć jako substytut tłuszczu, pomagając zmniejszyć zawartość tłuszczu w produktach mięsnych.To korzyść dla konsumentów świadomych zdrowia.

4Stabilność: mąka konjac może zwiększyć stabilność produktów mięsnych, zapobiegając ich zepsuciu lub oddzieleniu podczas przechowywania i transportu.

5. Tworzenie żelu: mąka konjac może tworzyć substancję podobną do żelu, pomagając produktom mięsnym utrzymać swój kształt. Jest to szczególnie ważne podczas przetwarzania produktów mięsnych, takich jak kiełbasy i szynka.

Podsumowując, stosowanie mąki konjac w produktach mięsnych może poprawić jakość produktu i jego smak, wydłużyć okres przechowywania i zaspokoić potrzeby konsumentów dbających o zdrowie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W KAŻDEJ CHWILI

86--13647273770
No.438 Changyang Road, strefa rozwoju gospodarczego, Changyang 443502, prowincja Hubei, Chiny
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas